Район башлыгы Айдар Сәлаховның 1 Май - Яз һәм хезмәт көне белән котлавы!

2024 елның 1 мае, чәршәмбе

Хөрмәтле минзәләлеләр һәм районыбыз  кунаклары! 1 Май - Яз һәм хезмәт көне белән иң җылы котлауларны кабул итегез!
Тормышның яңа ритмын билгеләүче яздан без һәрвакыт яхшы үзгәрешләр көтәбез, аның белән яңартуга өметләр баглыйбыз. Хезмәт кешеләренә хөрмәт безнең планнарыбыз һәм ниятләребезнең нигезендә ята. Минзәлә районы халкы һәрвакыт уртак эш өчен эшли белә иде, һәм үз куллары белән безнең районны тагын да матурырак һәм уңайлырак итә.
Бу бәйрәм элеккечә эшчеләрнең теләктәшлеген гәүдәләндерә, тынычлыкка, тотрыклылыкка, иминлеккә, бәхеткә һәм илнең тотрыклы үсешенә уртак омтылыш белән берләшкән барлык иҗади көчләрнең бердәмлеген символлаштыра.
Сезгә тыныч хезмәт, ныклы сәламәтлек, һәр йортта иминлек һәм яхшы язгы кәеф телим.

Минзәлә муниципаль районы башлыгы Айдар Сәлахов.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: