Юбилеең белән, ветеран!

2017 елның 18 марты, шимбә

15 март көнне Җәүһәрия Гатият кызы ФӘТТАХОВА (Минзәлә) 96 яшь тулган көнен билгеләп үтте.

15 март көнне Мосаллия Әхмәтвәли кызы КАША­ПОВА (Югары Тәкермән), Паргиза Шәрип кызы ВАХИ­ТОВА (Түбән Кама шәһәре) 95 яшьлек юбилейларын билгеләп үттеләр.

3 март көнне Мөҗәллия Минһаҗетдин кызы СӘХӘ- ПОВА (Югары Тәкермән), 10 мартта Гөлсылу Дәүләтгәрәй кызы ИШМӨХӘММӘТОВА (Минзәлә), 19 март көнне Да­рия Максимовна КОЛЯСЕВА (Холодный Ключ), 23 мартта Галина Михайловна САМЫ­ГИНА (Минзәлә), 23 март көнне Рәшидә Гатаулла кызы ӘХМӘТШИНА (Минзәлә) 90 яшьлек юбилейларын билгеләп үттеләр. Аларга РФ Президенты Владимир Путинның Рәхмәт хаты, район башлыгы Айдар Са­лахов исеменнән бүләкләр тапшырылды.

Хөрмәтле өлкәннәребез! Барыгызны да олуг юби­лейларыгыз белән чын күңелдән тәбрик итәм. Халкыбыз, Татарстаныбыз һәм районыбыз хакына кылган хезмәтегез өчен сезгә чиксез зур рәхмәт! Теләкләрнең иң зурысы – сау-сәламәт булыгыз, якыннарыгыз янәшәсендә бәхетле, тыныч гомер кичерергә язсын.

Ихтирам белән,

Минзәлә муниципаль район башлыгы

Айдар Салахов.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: