"Уңайлы шәһәр мохите формалаштыру" программасы кысаларында безнең районның төзекләндерү объектлары өчен тавыш бирегез!

2022 елның 23 апреле, шимбә

Хөрмәтле минзәләлеләр! Сезне «уңайлы шәһәр мохите формалаштыру» Федераль проектын тормышка ашыруда катнашырга һәм төзүчеләр урамы буенча 2023 елда төзекләндерелергә тиешле «Нефтьчеләр» скверы өчен тавыш бирергә чакырабыз (Нефтьчеләр бистәсенең спорт залы янында).

Тавыш бирү 2022 елның 15 апреленнән 30 маена кадәр Татарстан Республикасы дәүләт һәм муниципаль хезмәтләр Порталында «Халык сораштырулары» сылтамасы буенча "халык сораштырулары" сервисы аша дәвам итәчәк https://open.tatarstan.ru/polls/?need_auth=true&redirect_pid=bed53d32-a9a2-11ec-aa1e-005056a75f84 2." Татарстанда төзекләндерү объектларын сайлау буенча сораштыру «яки»ТР Хезмәтләре " мобиль кушымтасында.
Шулай ук 14 яшьтән алып 14 яшькә кадәрге һәр кеше теге яки бу ишегалды территориясе өчен тавыш бирә ала.

Туган шәһәребезне төзекләндерү мәсьәләләренә битараф калмаска чакырабыз.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: