ХЕЗМӘТЛӘРЕ ХӨРМӘТЛӘНДЕ

2015 елның 11 марты, чәршәмбе

Шушы көннәрдә булып үткән район Советы утырышында җиде минзәләлегә дәүләт бүләкләре тапшырылды. Менә алар:

Татарстан Республика­сы Президенты Указы белән шәһәребездәге беренче урта гомуми белем бирү мәктәбенең математика укытучысы Татья­на Николаевна Мальковага ТРның атказанган укытучы­сы, район үзәк хастаханәсе шәфкать туташы Рәсимә Ка­сыйм кызы Сафинага ТРның атказанган сәламәтлек са­клау хезмәткәре дигән макта­улы исемнәр бирелде, Юртау авыл җирлеге башлыгы Ирек Юсуп улы Кадыровка “ТРда җирле үзидарәне үстерүдәге хезмәтләре өчен” медале белән бүләкләнде.

“Заиковский” ҖЧҖ агрономы Илдус Шәрип улы Зарипов­ка ТР Президентының Рәхмәте белдерелде.

Матвеевка урта гомуми бе­лем бирү мәктәбенең рус теле һәм әдәбияты укытучысы Лю­ция Абдулхат кызы Сина­гатуллина ТР мәгариф һәм фән министрлыгының Мактау грамотасы, Яңа Мәлкән төп го­муми белем бирү мәктәбенең химия һәм биология укытучы­сы Зөләйха Габделәхәт кызы Гыйләҗевага, Иркәнәш төп го­муми белем бирү мәктәбенең математика укытучысы Гөл- сәрия Нурлыгаян кызы Миңнехановага ТР мәгариф һәм фән министрының Рәхмәт хатлары тапшырылды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: